W Łasku powstaje Vendo Park

To trzeci park handlowy pod tą marka w województwie łódzkim.

Vendo Park powstaje przy ul. Warszawskiej i dostarczy ok. 4 500 mkw. nowoczesnej powierzchni handlowej. Swoje sklepy otworzą w nim sieci znanych marek m.in. Hebe, Neonet, Martes Sport, Action oraz KiK.
 
Obecnie na działce o powierzchni prawie 19 600 mkw. trwają prace budowlane obejmujące m.in. wykonanie konstrukcji budynku, roboty sieciowe oraz przygotowanie terenu pod parking. Budowa postępuje zgodnie z harmonogramem.
 
Mieszkańcy będą mogli zrobić pierwsze zakupy w listopadzie, kiedy to planowane jest oficjalne otwarcie parku handlowego.  
 
- Komercjalizacja Vendo Parku znajduje się w końcowej fazie. Proces ten przebiegał bardzo dynamicznie, w ciągu zaledwie kilku miesięcy mieliśmy w zasadzie komplet najemców. Aktualnie negocjujemy wynajem ostatniego wolnego lokalu o powierzchni 150 mkw. Park handlowy uzupełni ofertę zakupową Łasku, w którym do tej pory nie było tego typu obiektu handlowego - mówi Olga Czyblis, senior lease manager w Trei Real Estate Poland.
 
Ponadto przy Vendo Parku w Łasku powstaje supermarket Lidl oraz restauracja McDonald's, która będzie mieściła się w osobnym budynku tuż przy wjeździe do parku handlowego.
 
Do końca roku Trei Real Estate planuje otworzyć jeszcze cztery Vendo Parki, w tym budowane właśnie obiekty w Pułtusku i Ostrołęce.
 
Joanna Hamdan 12153 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.