Chorten Radom zaprasza na targi

Odbędą się one 25 maja i dedykowane są prawie 100 sklepom partnerskim.

II Targi Ogólnospożywcze Grupy Chorten Radom w których udział weźmie kilkaset osób odbędą się w Centrum Konferencyjno-Rozrywkowym Chełmiński w miejscowości Kowala na Mazowszu.

To spotkanie dla właścicieli sklepów działających w Polskiej Grupie Sklepów Spożywczych Chorten na terenie województw mazowieckiego i świętokrzyskiego.

Wśród wystawców pojawią się firmy produkujące napoje i piwa, mięso i wędliny, słodycze, lody i produkty mleczne. Wśród nich znajdą się m.in. takie marki jak: Mlekovita, Lotte Wedel, Grupa Żywiec, Zbyszko, Coca-Cola, Koral i Bracia Koral czy Kompania Piwowarska. Grupa Chorten podczas imprezy prezentować będzie także swoją markę premium Z Podlaskiej Spiżarni. Dystrybutorów reprezentować będą m.in. Spółdzielnia Obrotu Towarowego, Merkury, REN, Ice-Full oraz hurtownia mięsna Albo.

Targom towarzyszyć będzie także wieczorna gala z wręczeniem 15 statuetek Partnera Roku spółki Grupa Chorten Radom dla najlepiej współpracujących właścicieli sklepów.

Z kolei w czerwcu zaplanowane zostało spotkania partnerów Grupy Chorten Warmia-Mazury oraz Chorten Mazowsze. We wrześniu zaś Grupa Chorten przygotowuje największe w północno-wschodniej Polsce targi z udziałem około 150 wystawców na Stadionie Miejskim w Białymstoku oraz galę z okazji 10-lecia powstania konceptu dla właścicieli polskich sklepów spożywczych.

Obecnie w całej Grupie chorten współpracuje już ponad 1570 placówek handlowych w 11 województwach.

Joanna Hamdan 9167 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }