OSM Piątnica zaprasza na Islandię

To główna nagroda w loterii konsumenckiej jogurtów Skyr.

Celem działań prowadzonych pod hasłem „Skyrunek Islandia” jest wsparcie kategorii jogurtów Skyr oraz najnowszego produktu w ofercie marki – Skyr w wersji pitnej.

W ramach działań promocyjnych, w połowie maja, rozpoczęła się loteria konsumencka, która potrwa do 10 lipca.

Nagrodą główną są 3 (dwuosobowe) wyprawy na Islandię, natomiast przez cały okres promocji codziennie do wygrania jest głośnik JBL i 10 par słuchawek JBL.

Warunkiem wzięcia udziału w losowaniu jest zakup jogurtu Skyr marki Piątnica (w kubeczku lub w wersji pitnej) i zachowanie paragonu.

Działania promocyjne są prowadzone w TV i VOD oraz w formie szeroko zasięgowej kampanii internetowej, która obejmuje m.in. aktywności w social mediach oraz współpracę z influencerami.

Spot reklamowy powstał przy współpracy z agencją kreatywną Plej, natomiast za zakup mediów odpowiadał dom mediowy Five Media.

Szczegóły na https://skyr.piatnica.com.pl/.

Joanna Hamdan 9167 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }