Lokalne pieczywo w Bielawach

Do grona najemców CH Bielawy dołączyła piekarnio-cukiernia Bartkowscy, która mieszkańcom Torunia jest marką znaną od prawie 100 lat. Piekarnia otworzyła w obiekcie lokal o powierzchni prawie 59 mkw.

W asortymencie toruńskiej piekarni rzemieślniczej, która w mieście i okolicach ma 18 sklepów, klienci znajdą szeroki wybór pieczywa, a także wyrobów cukierniczych, m.in. ciast oraz słodkich bułek. Znajdą się tu również kanapki śniadaniowe, słone przekąski oraz propozycje lunchowe. Ofertę piekarni dopełni całoroczna sprzedaż lodów „doppio” oraz bogaty wybór kaw, przyrządzanych na bazie najwyższej jakości ziaren kawy specialty z toruńskiej palarni Fonte.

- Udział lokalnych sieci nie jest tutaj przypadkowy. Chcemy, aby klienci znaleźli w naszym centrum nie tylko znane w całym kraju brandy, ale również lokalne, cieszące się uznaniem marki oferujące produkty najwyższej jakości. Do takich należy piekarnia-cukiernia Bartkowscy - mówi Joanna Bieniek, leasing manager w Newbridge Poland, firmy do której należy Centrum Handlowe Bielawy.

Pojawienie się nowego najemcy dopełni ofertę spożywczą toruńskiego centrum handlowego. Piekarnia dołączy do grona takich marek w tym segmencie jak: cukiernia Sowa, Czas na Herbatę, lokali gastronomicznych: KFC, Sajgon, Smak&Wag oraz stoisk: Pierniki Toruńskie i Smaki Podlasia. W Bielawach obecny jest także operator spożywczy Carrefour.

Ilona Mrozowska 3588 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.