Biedronka w Galerii Młociny [GALERIA]

W czwartek 23 maja, od godz. 12.00, mieszkańcy warszawskich Młocin będą mogli robić zakupy w jednej z największych Biedronek w Polsce, mieszczącej się w Galerii Młociny, tuż obok stacji metra. Jest to 145. sklep tej sieci w stolicy.

Nowa Biedronka, jak podkreśla operator, wyróżnia się nie tylko lokalizacją (galeria handlowa), ale także metrażem (sala sprzedaży wynosi 850 mkw. zamiast zwyczajowych ok. 650 mkw.), pierwszą samoobsługową krajalnicą do pieczywa (wzorem Lidla), stoiskiem mięsno-wędliniarskim, które młocińska Biedronka ma jako szósta w Warszawie (w całym kraju Biedronek z wydzielonymi stoiskami jest 27, a do końca roku ma ich być 70) oraz wyciskarką do soków. Spore jest ponadto zatrudnienie - w nowej Biedronce pracę znalazło ok. 40 osób, gdzie zwykle na jeden sklep przypada ok. 25 etatów.

Młocińska Biedronka powstała w formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie powstały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.

– Galeria Młociny to nowe miejsce na mapie Warszawy, w jej dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Bielany. Dlatego jest tu Biedronka, w nowoczesnym, jeszcze bardziej przyjaznym klientom wydaniu. Jesteśmy przekonani, że lada oraz krajalnica będą cieszyć się ogromną popularnością – mówi Arnold Zyśk, menedżer ds. marketingu operacyjnego w Jeronimo Martins Polska.

Od 23 maja do 1 czerwca br. lub do wyczerpania zapasów na klientów nowej młocińskiej Biedronki czekają specjalne oferty: wybrane produkty kupić można nawet ponad 50% taniej (np. telewizor Smart TV TCL 50’’ DP 600 za 799 zł). Dodatkowo klienci, którzy przyjdą na otwarcie Biedronki w Galerii Młociny, mogą liczyć na degustację pieczywa, a pierwsze 100 osób otrzyma kartę przedpłaconą o wartości 20 zł, do wykorzystania podczas kolejnych zakupów w dowolnym sklepie sieci.

Biedronka w warszawskiej Galerii Młociny czynna będzie od poniedziałku do czwartku w godz. 7:00–22:00, w piątki i soboty 7:00–23:00, a w niedziele handlowe 7:00–22:00.

Ilona Mrozowska 3652 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.