Bądź eko z Avenidą

Poznańskie centrum handlowe przygotowało akcję, w której można zdobyć karty podarunkowe, rowery, hulajnogi elektryczne oraz zestawy eko.

Aby wygrać, należy w dniach 20-26 maja zrobić zakupy za min. 50 zł na jednym dowodzie zakupu (z wyłączeniem produktów/usług wykluczonych z loterii).
 
Następnie z paragonem lub otrzymanym od sprzedawcy kuponem udać się do Punktu Obsługi Loterii zlokalizowanego na poziomie 1 (na fontannie), zeskanować kod kreskowy na otrzymanym kuponie i przesłać zgłoszenie do udziału w ekoloterii.
 
Na laureatów czekają: karty podarunkowe o wartości 100 i 75 zł, rowery, hulajnogi elektryczne oraz zestawy eko (butelka ekologiczna Hot&Cool, lunchbox, butelka fitness, kubek termiczny, paper bag, siatka retro).
 
Łączna wartość nagród to ponad 50 tys. zł.

Szczegóły na www.avenidapoznan.com.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.