Kerasys Hair Fall Control

Nowa linia kosmetyków przeciwko wypadaniu włosów.

Koreańska linia Kerasys Fall Control zawiera innowacyjne połączenie składników aktywnych, które hamują nadmierne wypadnie włosów oraz pobudzają ich porost.

Szampon i odżywka z linii Kerasys Fall Control to specjalistyczne kosmetyki, które wykazują działanie lecznicze w walce z nadmiernym wypadaniem włosów.

Ich receptury łączą w sobie składniki aktywne wykorzystywane zarówno w krajach Wschodu jak i Zachodu.

Są to: ekstrakt z czerwonego żeń-szenia, kompleks energetyczny - biotyna + nikotynamid (Witamina B3) + nc pirytion oraz Triaminodil składnik, który poprawia miejscowo ukrwienie mieszków włosowych, dzięki czemu odżywia cebulki włosowe i normalizuje ich działanie.

Kerasys Fall Control szampon i odżywka przeznaczone są do codziennej pielęgnacji każdego rodzaju włosów z tendencją do wypadania.

Produkty marki Kerasys są dostępne w sieciach: Super-Pharm, Drogerie Natura, Drogerie Vica, Jasmin, Koliber, Kosmeteria a także na carrefour.pl, empik.com, asiacare.eu, makeup.pl, superkoszyk.pl, douglas.pl oraz na www.kerasys.pl.       

Joanna Hamdan 10972 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.