Marka własna PGS liczy już ponad 200 produktów

Marka O! Dobre. Pewne. Twoje. ma już dwa lata. Jak zapowiadają przedstawiciele Polskiej Grupy Supermarketów do 2020 r. liczba produktów O! ma wzrosnąć do 350.

Na zdjęciu: Przemysław Gaszewski, dyrektor handlowy PGS

Polska Grupa Supermarketów sukcesywnie rozwija linie marek własnych. W tym roku na półkach sklepów Top Market zagościła m.in. chemia gospodarcza O… Dobre. Pewne. Twoje! oraz liczne produkty mrożone (np. pyzy, pierogi). W połowie kwietnia wprowadzono nową markę wódki – Spiżarnię Dworską, która konkuruje w ramach segmentu mid-premium.

Wsparcie dla marek własnych zapewnia również visual merchandising w sklepach Top Market, w których stworzono specjalną sekcję O!. Większość produktów marki własnej zgromadzona jest w jednym miejscu, co z jednej strony pozawala na dokonanie przez klientów możliwie szybko tanich i wysokojakościowych zakupów, z drugiej wspiera wśród nich znajomość marek własnych.

- Nasza marka własna liczy już około 200 produktów, które na stałe zagościły w sklepach Top Market, Delica oraz Minuta8. W planach na bieżący rok mamy dalszy rozwój wachlarza produktów – informuje Przemysław Gaszewski, dyrektor handlowy PGS.

Polska Grupa Supermarketów skupia obecnie ponad 600 sklepów pod markami TopMarket, Delica i Minuta8. Jej marka własna zadebiutowała w połowie 2017 r. 

Katarzyna Pierzchała 2891 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }