Z Ewą Chodakowską na Malediwy

To główna nagroda w trwającym konkursie Frisco.pl.

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy kupić dowolne produkty z linii BeRAW na Frisco.pl za minimum 50 zł. Następnie trzeba kreatywnie odpowiedzieć na konkursowe pytanie.

Nagrodą gwarantowaną jest kod promocyjny na miesięczny dostęp do platformy www.beactivetv.pl, o wartości 29,99 zł. Kod dostępu zostanie wysłany drogą elektroniczną na adres e-mail zarejestrowany w sklepie Frisco.pl. Każdy kod promocyjny ważny będzie przez maksymalnie 6 miesięcy począwszy od dnia 20 maja.

Natomiast nagrodą główną jest 7 dni metamorfozy w luksusowym ośrodku na wyspie Kandima Maldives dla 2 osób w terminie 11-17 listopada, zakwaterowanie w pokoju Sky Studio oraz przelot, o łącznej wartości 15 000 zł.

Szczegóły na www.frisco.pl.

Joanna Hamdan 9323 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }