Wawel ze sklepokawiarnią w Krakowie

Znajduje się ona w miejscu dawnej fabryki A. Piaseckiego przy ul. Wrocławskiej.

W nowej kawiarni powstał kącik utrzymany w stylu inspirowanym przeszłością tego miejsca i nawiązujący do historii obiektu.

W świat dawnej fabryki odwiedzających przenosi także wnętrze i zgromadzone w nim pamiątki – historyczne opakowania, stare fotografie na ścianach i formy do produkcji czekolady.

Nowa Kawiarnia firmowa Wawel mieści się w Krakowie przy ul. Władysława Łokietka 8D w lokalu nr 3 (wejście od ul. Wrocławskiej).

To część inwestycji, które powstała na terenie dawnego zakładu produkcyjnego Wawel w Krakowie. Otwarta będzie 7 dni w tygodniu w godzinach od 9:00 do 19:00.

Sieć sklepów marki Wawel, łącznie z nowym punktem, to już 15 lokali. W każdym z nich oferowana jest szeroka gama produktów, w tym słodycze na wagę oraz wyroby niedostępne w innych punktach sprzedaży – jak czekolady i bombonierki z akwarelowymi widokami polskich miast, zestawy prezentowe przygotowywane na zamówienie klienta czy konfitury z czekoladą Wawel.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.