OSM Łowicz. Bez deka mleka

Roślinne alternatywy dla tradycyjnych serów oraz serków do smarowania.

W odpowiedzi na rosnące zainteresowanie konsumentów żywnością pochodzenia roślinnego, OSM Łowicz wprowadza do oferty gamę produktów pod marką Bez deka mleka.

Są to roślinne alternatywy dla tradycyjnych serów oraz serków do smarowania.

Gwarancją jakości oraz tego, że są to produkty odpowiednie dla wegan jest otrzymany certyfikat V-Label.

Forma gotowych plastrów w opakowaniach typu otwórz/zamknij Bez deka mleka sprawia, że są idealne do szybkiego przygotowania kanapek, sałatek oraz jako gotowa przekąska. Ponadto plastry zapiekają się równie dobrze, jak tradycyjny ser, dlatego też z powodzeniem można ich używać przy robieniu pizzy, zapiekanek czy tostów. Receptura produktu została uzupełniona o witaminy z grupy B oraz wapń

Plastry Bez deka mleka dostępne są w czterech wariantach: o smaku goudy, z papryką chilli i czarnuszką, wędzone z prażoną cebulką oraz z czosnkiem niedźwiedzim i kminkiem.

Natomiast Kremowy Bez deka mleka to nie tylko alternatywa dla osób będących na diecie bezmlecznej, które poszukują produktów o wyjątkowym smaku i wysokiej jakości. To również świetna propozycja dla każdego, mogąca na stałe zagościć w domowym menu, zachwycając wyrazistym smakiem i aromatem.

Kremowy dostępny jest w dwóch wariantach: z borowikami oraz z czosnkiem niedźwiedzim i kolorowym pieprzem.

Joanna Hamdan 9167 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }