Wielka wyprzedaż w sklepach Kaufland

Kaufland hucznie świętuje rok współpracy z programem Payback. Z tej okazji sieć przygotowała specjalną wyprzedaż, która obejmuje 75 produktów. Oferta jest ważna od 16 do 22 maja br.

Ceny niektórych produktów zostały obniżone nawet do 50%. Wśród nich są gofrownica i opiekacz do kanapek, które można teraz kupić po 29,99 zł, a minipiekarnik za 79,99 zł. W ofercie znajduje się także m.in. bezprzewodowy czajnik elektryczny za 26,99 zł oraz komplet trzech emaliowanych garnków za 79,99 zł. Na półkach sklepów Kaufland w niższej cenie klienci znajdą także szybkowar, krajalnicę elektryczną, garnki, patelnie czy talerze.

Wyprzedażowa oferta może zainteresować także tych, którzy lubią spędzać czas na świeżym powietrzu. Dla fanów grillowania Kaufland proponuje grill gazowy za 399,90 zł i grill okrągły na baterie za 199,90 zł. Składany pawilon za 269,90 zł pozwoli miło spędzić czas w ogrodzie i schować się przed słońcem lub deszczem. W zadbaniu o jego idealny wygląd pomoże podkaszarka elektryczna Bosch za 119 zł oraz nożyce Bosch do trawy i krzewów za 279 zł. Dla tych, którzy planują wyjazd nad morze sieć przygotowała osłony plażowe i namiot plażowy, które osłonią przed wiatrem i zapewnią prywatność.

Wielka wyprzedaż obejmuje także ubrania, buty, akcesoria samochodowe oraz liczne produkty, które są potrzebne w każdym domu, takie jak m.in. suszarka balkonowa, żelazko czy mop obrotowy.

Obejmująca w Polsce 212 marketów sieć Kaufland i multiparnerski program Payback rozpoczęli współpracę z końcem kwietnia 2018 r. Dzięki tej inicjatywie Kaufland ma możliwość zapewnienia klientom dodatkowych benefitów, które obok ceny oraz jakości oferowanych produktów i usług mają duży wpływ na decyzje zakupowe Polaków.

Pierwszy rok współpracy z Paybackiem Kaufland uznaje za duży sukces. W tym czasie aż 4,7 mln klientów posłużyło się tą kartą lojalnościową w sklepach Kaufland. Jak wynika z danych sieci, posiadacze kart Payback w ciągu roku funkcjonowania programu wykorzystali ponad 1,2 miliarda punktów, co przełożyło się na realne oszczędności rzędu 12 mln zł.

Oferta ważna jest do 22 maja lub do wyczerpania zapasów.

Katarzyna Pierzchała 5273 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.