LPelektronik zmienił się w Rebel Electro

Znajdujący się w łódzkim centrum handlowym Guliwer salon wraz ze zmianą nazwy przeszedł metamorfozę.

- Wraz ze zmianą nazwy i logo, salon zmienił koncept handlowy na bardziej nowoczesny oraz zgodny z obowiązującymi trendami w segmencie elektroniki. Modernizacji uległo wnętrze sklepu, pojawiła się także nowa ekspozycja towarów, a także wygląd wystawy. W efekcie klient Guliwera będzie miał dostęp do elektroniki na najwyższym poziomie – mówi Joanna Bieniek, leasing manager w Newbridge Poland, właściciela CH Guliwer.

Rebel Electro to już 9 sklep w segmencie elektroniki łódzkiego centrum handlowego. Ofertę uzupełniają salony sieci komórkowych Play, Orange oraz T-Mobile, sklep i stoisko Torre GSM, platformy telewizyjne takie jak autoryzowany punkt NC+ oraz Polsat Cyfrowy, a także stoisko Kodak Express z usługami fotograficznymi, m.in. foto kioskiem i foto książkami.

Rozwój sklepów z elektroniką nie jest przypadkowy. Właściciel Centrum Handlowego Guliwer przyznaje, że salony ze sprzętem elektronicznym są dziś istotnym elementem oferty centrów typu convenience, które realizują różnorodne potrzeby współczesnego konsumenta.

- Nowa odsłona najemcy to odpowiedź na rosnące oczekiwania naszych klientów, którzy poszukują dziś bogatej oferty elektroniki – różnorodnej, wypełnionej nowoczesnymi technologiami i popularnymi markami, z atrakcyjnym designem włącznie – mówi Joanna Bieniek.

Jego zdaniem w salonie każdy znajdzie coś dla siebie. Przyciągnie on zarówno fanów dobrego brzmienia, nowinek technologicznych, gadżetów takich jak drony, ale też rodziny, które nabędą w nim produkty pierwszej potrzeby, niezbędne w codziennym życiu.

Rebel Electro istnieje od 2011 roku. Obecnie sieć liczy ponad 70 sklepów z urządzeniami elektronicznymi.

Joanna Hamdan 10960 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.