Payback z kolejnym partnerem

Jest nim jedna z największych firm ubezpieczeniowych na świecie - MetLife.

Jak tłumaczy Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback Polska, patrząc na efekty dotychczasowej współpracy Paybacka z firmami z sektora ubezpieczeniowego jest ogromna szansa, że oferta MetLife spotka się z równie dużym zainteresowaniem.

Aby skorzystać z oferty MetLife, wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie www.payback.pl/metlifeubezpieczenia. Następnie z uczestnikiem Programu skontaktuje się telefonicznie konsultant, by umówić spotkanie z agentem MetLife. Podczas rozmowy pozna on potrzeby klienta i doradzi produkt odpowiadający jego oczekiwaniom.

Dla uczestników Programu przygotowane zostały specjalne eKupony na wybrane produkty ubezpieczeniowe, dostępne na stronie Payback.pl. Wśród nich jest między innymi polisa „MetLife na Życie”, w ramach której do zdobycia jest aż 8 tys. punktów Payback, „MetLife Gwarancja Jutra” oraz „Gwarantowana Emerytura +”, za które uczestnicy otrzymają 5 tys. punktów. By zasilić swoje saldo punktowe, wystarczy podczas finalizacji transakcji podać agentowi numer swojej karty Payback.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.