Coty zostaje w Warsaw Towers

Firma przedłużyła umowę najmu w należącym do Grupy CA Imm biurowcu na kolejne pięć lat.

Firma zajmować będzie powierzchnię dwóch pięter. Biurowiec klasy A jest zlokalizowany w warszawskim Centralnym Obszarze Biznesu.

Coty to jedna z największych na świecie firm kosmetycznych z portfelem wiodących marek sektora „beauty”. W Polsce jest obecna od 1993 r., prowadząc biura na warszawskim Mokotowie i w ścisłym centrum stolicy. W Warsaw Towers zajmie powierzchnię 2636 mkw. na dwóch piętrach obiektu.

Coty planuje zmiany aranżacji wnętrz swoich powierzchni biurowych, zgodnie ze standardami całego obiektu. Eksperci JLL doradzali Coty w procesie renegocjacji i przygotowania długoterminowej strategii najmu, jak również byli zaangażowani w wypracowanie rozwiązań dotyczących środowiska pracy (workplace advisory) i przygotowanie aranżacji powierzchni.

Warsaw Towers to 15- piętrowy biurowiec klasy A, o powierzchni 21 000 mkw., zlokalizowany w ścisłym centrum stolicy, przy ul. Siennej 39 w Warszawie. To siedziba firm polskich i światowych wielu specjalności, jak m.in.: Accenture, Adobe, PGE, BSC Real Estate Advisors, CA Immo czy właśnie Coty. W obiekcie mieści się również centrum wizowe Chinese Visa Application Center oraz Centrum Konferencyjne Golden Floor. Na parterze obiektu znajdują się restauracje i kawiarnie.

Joanna Hamdan 13848 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.