Biedronka premium we Wrocławiu [GALERIA]

Od 16 maja br. mieszkańcy wrocławskiego Psiego Pola mogą robić zakupy w nowo otwartym sklepie sieci Biedronka przy ul. Paprotnej 7, w Centrum Handlowym Marino.

Powierzchnia Biedronki przy ul. Paprotnej wynosi ponad 1500 mkw., a jej sala sprzedaży - ok. 990 mkw. W placówce zamontowano 6 kas. We wnętrzu znalazły się nowoczesne chłodziarki z drzwiami, placówka jest ozdobiona czarno-białymi, stylowymi zdjęciami Wrocławia.

Wrocławska Biedronka powstała w nowym formacie 2.0, który oznacza zoptymalizowane, bardziej przystępne dla klientów ustawienie produktów. W sklepie powstały wydzielone strefy z pieczywem, owocami i warzywami oraz kosmetykami. Oznaczone są też moduły z artykułami promocyjnymi.

Klienci placówki mogą również skorzystać z oferty ponad 200 artykułów sprzedawanych na wagę, w ramach oddzielnego stoiska mięsno-wędliniarskiego: mięs, wędlin, serów i gotowych produktów.

– Wrocławskie Psie Pole to miejsce z długą i niezwykle ciekawą historią. Jeszcze nie tak dawno temu było ono oddzielnym miasteczkiem. Teraz otwieramy tu Biedronkę. W nowym sklepie naszej sieci można znaleźć wszystko, czego konsumenci – nawet ci najbardziej wymagający – oczekują od nowoczesnej i przyjaznej sieci handlowej – mówi Cezary Kucper, menedżer ds. marketingu operacyjnego we Wrocławiu.

Od 16 do 22 maja br. lub do wyczerpania zapasów na klientów we Wrocławiu czekają specjalne oferty promocyjne.

Ilona Mrozowska 3591 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.