Arhelan stawia kasy samoobsługowe

Pierwsze tego typu urządzenia pojawiły się w sklepie sieci Arhelan w Bielsku Podlaskim.

- Wprowadzenie kas samoobsługowych jest kolejnym krokiem wpisującym się w naszą nową misję „Tanio, Blisko, Mój Sklep”, która jest odpowiedzą na potrzeby klientów. Kasy samoobsługowe są pierwszymi tego typu kasami w Bielsku Podlaskim – mówi Jan Burzyński, wiceprezes zarządu Arhelan.

W markecie spożywczym Arhelan w Bielsku Podlaskim zainstalowane zostały 2 kasy samoobsługowe NCR SSCO 7350 2 bag. To model umożliwiający finalizację transakcji za pomocą kart płatniczych. Integrację kas samoobsługowych NCR z oprogramowaniem Hipermarket wykonali Jantar wspólnie z Netis.

Arhelan to polska sieć sklepów spożywczych, jak również wyspecjalizowanych sklepów z alkoholami świata. Obecnie zatrudnia ponad 1500 pracowników, a własne centrum logistyczne zapewnia sieci możliwość oferowania najświeższych towarów w najniższych cenach. Sklepy Arhelan uwzględniają w asortymencie produkty spożywcze, chemię gospodarczą, alkohole oraz produkty przemysłowe, których ilość waha się między 10-20 tys. pozycji w zależności od wielkości sklepu.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.