Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Tullamore D.E.W. prezentuje nowy wariant

Tullamore D.E.W. 18YO Single Malt.

Tullamore D.E.W. 18YO Single Malt dojrzewa w tradycyjnych beczkach po burbonie, a przez ostatnie pół roku jest finiszowany w starannie dobranych czterech typach beczek: po burbonie, sherry, porto i winie madera.

Ta kombinacja drewna i czasu nadaje tej osiemnastoletniej whiskey irlandzkiej marki głębokiej barwy oraz bogatego słodowego smaku z subtelnymi owocowymi aromatami i długim, słodkim finiszem.

Nowy wariant, Tullamore D.E.W. 18YO Single Malt, dostępny będzie w sprzedaży w sklepach specjalistycznych i sklepie internetowym KultoweAlkohole.pl od drugiej połowy maja w rekomendowanej cenie 480 zł.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.