Fabryka Czekolady Bałtyk. Kolekcje słodyczy

Z okazji trwających przyjęć komunijnych i nie tylko.

Po sukcesie specjalnych kolekcji upominkowych, które Bałtyk przygotował m.in. na Boże Narodzenie 2018 oraz Wielkanoc 2019, a także na walentynki, Dzień Babci i Dziadka, firma rozwija ten segment produktów.

Obecnie w sprzedaży dostępne są „koszyczki komunijne”, w których znalazły się: czekolada mleczna z wiórkami kokosowymi, czyli słynna „Malajska”, którą Bałtyk produkuje według receptury z początku lat 70 oraz owocowe karmelki z witaminami „Dulio Vita”, które należą do nowości Bałtyku. W specjalnych, komunijnych zdobieniach, Bałtyk wprowadził na rynek także duże czekolady nadziewane w smaku toffi i mleka oraz cukierki toffi (z linii „TofiTo”), a także czekolady truskawkowe i pralinki „Fruet”.

W dystrybucji są również specjalne zestawy upominkowe na Dzień Dziecka – „Odlotowa paka”, „Słodka paka”, „Buziakowe ZOO” i „Słodki kuferek” zawierające orzeszki w czekoladzie „Super Nutsy”, drażetki „Piksy”, cukierki „TofiTo”, karmelki „Dulio Choco Feel” z magnezem oraz tradycyjne galaretki w czekoladzie „Fantazja” i lizaki „Cmok” oraz „Buziakowe ZOO”.

Na zakończenie roku szkolnego przygotowane są natomiast specjalne zestawy bombonierek w formie gotowych prezentów dla nauczycieli w podziękowaniu za ich pracę na rzecz kształcenia i wychowania dzieci.

Dzień Matki oraz Dzień Ojca to także uroczystości, na które Bałtyk ma specjalne propozycje. Są to m.in. bombonierki w zdobieniach tulipanowych, pralinki, likworki, a także czekolady nadziewane smakami zamorskich trunków.

Joanna Hamdan 10796 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.