W Galerii Młociny ogromna strefa coworkingowa

CitySpace, operator elastycznych biur, otworzy 23 maja w Galerii Młociny CitySpace Club Młociny - miejsce coworkingowe zaaranżowane w pięciu kontenerach. W III kw. dołączy do nich 450-metrowa przestrzeń z 60 biurkami i salami spotkań.

Biuro na warszawskich Młocinach będzie największym coworkingiem CitySpace, polskiej firmy oferującej elastyczne powierzchnie do pracy, dotychczas skoncentrowanej na wynajmie biur serwisowanych. Operator na 14 tysiącach metrów kwadratowych powierzchni biurowej zarządza dziś ponad 1700 stanowiskami pracy i kilkudziesięcioma salami do spotkań.

Nowy coworking, który już wkrótce otworzy się po sąsiedzku z metrem i węzłem przesiadkowym na Młocinach, zaoferuje profesjonalne biura zaaranżowane w kontenerach. Będzie ich łącznie pięć i staną na drugim piętrze Galerii Młociny. Ustawione będą na dwóch poziomach. Na górze znajdzie się największe, oznaczone neonem kontenerowe biuro, z 6 stanowiskami do pracy i widokiem na strefę restauracyjno-rozrywkową. W czterech dolnych kontenerach zaplanowało 12 biurek i recepcję.

We wnętrzach pojawią się ergonomiczne biurowe meble. Na potrzeby spotkań i prezentacji na ścianach zawisną ekrany LCD. Wynajmujący będą mogli skorzystać z szybkiego i stabilnego łącza internetowego. Projektanci z Medusa Group zadbali również o odpowiednie oświetlenie, przyjazne dla zdrowia i pozytywnie wpływające na koncentrację w trakcie pracy.

- Lokalizacją w Galerii Młociny chcemy udowodnić, że wspólna przestrzeń do pracy nie musi być już wyłącznie domeną biurowców – mówi Lisa Zettlin, head of business development CitySpace. - CitySpace Club Młociny zaprosi do biurek wszystkich, dla których to, co ważne w pracy jak i po pracy jest w jednym miejscu. Szczególnie, że mówimy o adresie z genialną komunikacją, dostępem do metra, a do tego leżącym w młodej i bardzo dynamicznie rozwijającej się dzielnicy, w której biurowa konkurencja praktycznie nie istnieje – tłumaczy.

Kilka tygodni po debiucie CitySpace Club Młociny powiększy się o coworking, w którym będzie czekać ponad 60 stanowisk do pracy z pełnym biurowym wyposażeniem. Chętni do pracy będą mogli skorzystać z dwóch podstawowych opcji wynajmu: pierwsza zakłada wynajem miejsca do pracy bez przypisanego na stałe biurka, druga to wynajem dedykowanego stanowiska pracy z prywatnymi, zamykanymi na klucz szafkami i szufladami.

- Ofertę na Młocinach adresujemy do tych, którzy zamiast jechać do centrum, wolą zostać u siebie, na Bielanach i tu popracować. To przede wszystkim freelancerzy, start-uperzy i konsultanci, którzy z pewnością odnajdą się w doskonale zaprojektowanej przestrzeni, gdzie design i ergonomia idą w parze z pyszną kawą i luźną atmosferą – podkreśla Lisa Zettlin. - Ważną grupą najemców będą również menedżerowie sklepów i restauracji z galerii handlowej - dodaje.

W obu przypadkach coworkerzy mogą liczyć na dostęp do takich udogodnień, jak obsługa recepcyjna, urządzenia biurowe oraz w pełni wyposażona kuchnia z wodą, herbatą i kawą.

– Wpisanie na listę najemców coworku CitySpace, z niespotykanymi biurami urządzonymi w industrialnych kontenerach, to dowód na to, że Galeria Młociny to zarówno miejsce udanych zakupów, z pysznym jedzeniem i wypełnione ciekawą rozrywką, jak i dobre miejsce do pracy – mówi Michał Banasik, senior leasing manager w dziale centrów handlowych Echo Investment.

Galeria Młociny otwarta zostanie 23 maja 2019 r. Powstaje tuż przy węźle Młociny – w jednym z najlepiej skomunikowanych punktów w Warszawie, z bezpośrednim dostępem do metra, licznych linii tramwajowych i autobusów miejskich, podmiejskich i krajowych, stacji rowerowej oraz parkingu P&R. To najważniejsze miejsce przesiadkowe północnej części miasta i sąsiednich miejscowości, z którego co roku korzysta ponad 24 mln pasażerów.

Inwestorami Galerii Młociny są spółki EPP (70% udziałów) i Echo Investment (30%. udziałów). Pierwsza będzie zarządzać nowo otwartym kompleksem. Druga odpowiada całościowo za proces deweloperski i najem.

 

Katarzyna Pierzchała 5109 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.