Designer Outlet w Piasecznie z usługą dla obcokrajowców

Centrum handlowe pod Warszawą jako jedyne umożliwia klientom spoza Unii Europejskiej natychmiastowy zwrot podatku za zakupy na miejscu, w w znajdującym się w nim kantorze.

Centrum odwiedzane jest przez klientów z rozmaitych krajów. Oprócz tych z Unii Europejskiej - z Niemiec czy Czech, można wymienić m.in. osoby z Izraela, Ukrainy, Białorusi, Norwegii czy nawet Chin.

- To właśnie dla nich przygotowaliśmy ułatwienie w postaci możliwości uzyskania natychmiastowego zwrotu podatku za zakupy, bez konieczności uprzedniego opuszczenia naszego kraju - mówi Agnieszka Kuś, marketing manager Designer Outlet Warszawa. - Pieniądze otrzymają na miejscu, w Outlecie i dzięki temu mogą je przeznaczyć np. na kolejne zakupy – dodaje.

Designer Outlet w Piasecznie pod Warszawą to jedyne centrum handlowe w Polsce, które umożliwia zagranicznym klientom odbiór podatku VAT za zakupy na miejscu, w znajdującym się w nim kantorze. Nie ma więc potrzeby wywożenia produktów poza granicę, aby otrzymać pieniądze, tak jak to wygląda w innych galeriach handlowych. Osoby spoza Unii Europejskiej mogą więc otrzymać środki jeszcze tego samego dnia i kontynuować zakupy.

- Możliwość otrzymania zwrotu podatku za zakupy dostępna jest we wszystkich centrach Designer Outlet – także w Gdańsku oraz Sosnowcu, choć taka uproszczona procedura dostępna jest póki co tylko w Piasecznie. W warszawskim Outlecie partnerami akcji jest ponad 70% sklepów. Sklepy z usługą TAX Free oznaczone są na planie centrum – dodaje Agnieszka Kuś.

Designer Outlet Warszawa oferuje mix polskich i zagranicznych marek modowych, w tym liczną grupę marek segmentu premium w cenach niższych od cen regularnych w przedziale rabatowym od -30 do -70%.  W ofercie centrum można znaleźć: Armani Outlet, Calvin Klein, Furla, Guess, Högl, Kazar, Liu Jo, Mango, Nike, Pandora, Pinko, Vistula.

Joanna Hamdan 9167 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }