Allegro sprzedaje swoje pierwsze bilety na koncert. I to nie byle jaki

Koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło - tak wygląda start współpracy Allegro i platformy eBilet. Jest to pierwsze wspólne przedsięwzięcie obu firm po uzyskaniu zgody UOKIK na zakup przez Allegro udziałów w eBilet Polska.

Przedsprzedaż biletów na koncert Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadło, dostępna wyłącznie dla klientów Allegro, to początek strategicznej współpracy Allegro i eBilet. Jest to pierwsze wspólne przedsięwzięcie obu firm po uzyskaniu zgody UOKIK na zakup przez Allegro udziałów w eBilet Polska.

Już wkrótce Allegro umożliwi swoim klientom bezpośredni dostęp do szerokiego katalogu najpopularniejszych wydarzeń kulturalnych, sportowych, muzycznych i rodzinnych w Polsce.

Zakup eBilet Polska - lidera rynku sprzedaży on-line biletów w Polsce - jest istotnym momentem w rozwoju platformy Allegro. Firma poinformowała o tym w grudniu ub.r.

- Jestem niezwykle zadowolony witając eBilet Polska w rodzinie Allegro. Dzięki współpracy bilety na tysiące występów, koncertów i innych wydarzeń będą dostępne dla klientów Allegro na wyciągnięcie ręki. Naszym wspólnym celem jest dodanie do najszerszego wyboru towarów dostępnych on-line także najbogatszej oferty najlepszych przeżyć - mówi Francois Nuyts, CEO Allegro.

15 maja klienci Allegro Smart! a 16 maja wszyscy pozostali klienci Allegro na tej stronie będą mogli kupić w przedsprzedaży bilety na wspólny koncert dwóch znanych polskich muzyków: Dawida Podsiadło i Taco Hemingwaya.

Koncert, który odbędzie się 28 września 2019 r. na PGE Narodowym, już został określony przez media i recenzentów jako wydarzenie kulturalne roku. Będzie to jedyny koncert, który zagra Dawid Podsiadło do końca tego roku i być może jest zapowiedzią kolejnej przerwy w jego działalności koncertowej. Dla Taco Hemingwaya po zeszłorocznych sukcesach z Taconafide i premierze kolejnej solowej płyty „Cafe Belga”, koncert grany wspólnie z Podsiadło będzie pierwszym po długiej przerwie, a jak zapowiada artysta - jedynym w tym roku. Warto wspomnieć, że bilety na poprzednie występy obu artystów sprzedane zostały w rekordowo krótkim czasie.

Allegro rozpoczęło już wprowadzanie zmian produktowych, dzięki którym 17 mln Polaków odwiedzających platformę co miesiąc, będzie mogło łatwo odnaleźć w serwisie bilety na wydarzenia, zainspirować się i zaplanować swój wolny czas. Oprócz nowej kategorii “Bilety” oferty z eBilet pojawią się w wyszukiwarce, oraz będą specjalnie oznaczone na listach ofert. Klienci Allegro korzystający z eBilet.pl będą mogli dokonać zakupu używając danych logowania i metod płatności z Allegro.

eBilet, który teraz jest częścią Allegro

Ilona Mrozowska 4562 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.