Aldi ponownie z Magdaleną Kordaszewską

Założycielka serwisu zabawkowicz.pl, terapeutka integracji sensorycznej, dzięki współpracy z siecią kolejny raz stała się mentorem zakupowym dla klientów sieci.

Z okazji Dnia Dziecka Aldi kontynuuje współpracę z Magdaleną Kordaszewską z serwisu zabawkowicz.pl. W ramach trzeciej już wspólnej akcji sieć wprowadza do sprzedaży serię zabawek z rekomendacją znanej ekspertki - terapeutki. Zabawki trafią do sprzedaży 15 maja.

Sieć współpracę z Magdaleną Kordaszewską rozpoczęła w ubiegłym roku, przygotowując dla swoich klientów starannie wyselekcjonowane zabawki z rekomendacją ekspertki. Oferta spotkała się z dobrym przyjęciem, co zachęciło sieć do kontynuacji współpracy również w tym roku.

W asortymencie sieci znalazły się zawieszka-przytulanka Lamaze uszyta z kolorowych tkanin o różnych fakturach, sorter jajeczek z dźwiękami od firmy Tomy, mata podróżna Aquadoodle, tęczowa pracownia Aquabeads, klocki mini waffle, przestrzenny domek z papieru do samodzielnego kolorowania, gry karciane, gry typu Match czy stołowy bowling2.

Propozycje rekomendowane przez Magdę Kordaszewską wyróżniają się wielofunkcyjnością, walorami edukacyjnymi, a nade wszystko dają przestrzeń nieograniczonej niczym kreatywności i wyobraźni.

Pełna, dedykowana oferta zabawek z okazji Dnia Dziecka dostępna jest na https://www.aldi.pl/swiat-asortymentu/zabawkowicz-pl-poleca-prezenty-na-dzie-dziecka-.html oraz w sklepach Aldi od 15 maja do wyczerpania zapasów.

Joanna Hamdan 10197 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }