W tym tygodniu bezpłatna dostawa ze sklepu Lidla

Dokonując zakupów od 13 do 19 maja na www.lidl-sklep.pl, klienci mogą skorzystać z bezpłatnej dostawy, niezależnie od wartości złożonego zamówienia.

Od momentu uruchomienia e-sklepu Lidl rozszerza ofertę dostępnych w nim artykułów. Początkowo było 600 SKU, w tym momencie jest ich ponad 1000. Jak zapewnia operator, liczba ta będzie systematycznie wzrastać. Już teraz klienci mogą kupić produkty z ośmiu kategorii: moda, warsztat i auto, dziecko, dom, kuchnia, sport i wypoczynek, zdrowie i uroda oraz ogród.

W internetowym sklepie Lidla są zarówno produkty marek własnych – m.in. narzędzia Parkside, tekstylia damskie Esmara, odzież sportową Crivit czy sprzęt AGD Silvercrest – jak i marki producentów. Dodatkowo w sklepie internetowym pojawiają się oferty specjalne – dostępne tylko przez internet.

Od poniedziałku 13 maja w wyłącznej ofercie www.lidl-sklep.pl znajduje się damska moda letnia, m.in. sukienki (Esmara, 34,99 zł/ 1 szt.) czy sukienki maxi (Esmara, 39,99 zł/ 1 szt.). W sklepie klienci mają również okazję skompletować strój na siłownię, kupując m.in. bezszwowy biustonosz sportowy (Crivit, 24,99 zł), damskie spodnie sportowe ¾ (Crivit, 24,99 zł) czy męską koszulkę sportową (Crivit, 17,99 zł). W ofercie e-sklepu jest nawet dmuchane 4-osobowe jacuzzi z hydromasażem (1199 zł). Wielbiciele letniego wypoczynku nad wodą mogą też zaopatrzyć się w dmuchanego jednorożca XXL (Crivit, 699 zł/ 1 zestaw). W jednorożcu o długości prawie 5 metrów zmieści się aż 6 osób, dodatkową zaletą tego produktu jest chłodziarka do butelek oraz osiem uchwytów na napoje.

Teraz Lidl przygotował całotygodniową promocję. Klienci, którzy dokonają zakupów na www.lidl-sklep.pl od poniedziałku 13 maja do niedzieli 19 maja, będą mogli skorzystać z bezpłatnej dostawy niezależnie od wartości zamówienia. Za zakupy można płacić przelewem internetowym, kartą płatniczą oraz Blikiem. Zamówienia są dostarczane do klienta w czasie do 3 dni roboczych od dokonania zapłaty.

E-sklep Lidla ruszył 3 kwietnia. Pisaliśmy o tym tutaj.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.