Serce dla mamy, lodówka dla domu

Rusza wspólny konkurs marek Delecta i Indesit.

Marki Delecta i Indesit łączą siły. Dzięki cross promocji z okazji Dnia Matki, amatorzy domowych wypieków będą mieli szansę nie tylko osłodzić, ale i uprościć życie swoim mamom.

Warunkiem udziału w konkursie jest przygotowanie (i sfotografowanie) autorskiego deseru dla tej najważniejszej w naszym życiu osoby. Słodkie kompozycje – koniecznie w kształcie serca – muszą być przygotowywane z wykorzystaniem przynajmniej dwóch produktów marki Delecta, które również powinny być uwiecznione na zdjęciu. Do wygrania są 3 lodówko-zamrażarki Indesit ze specjalnymi funkcjami ułatwiającymi przechowywanie pożywienia, a także zapas słodkich produktów Delecta.

Na czas trwania konkursu, czyli od 13 do 26 maja, uruchomiona została strona internetowa https://delektujemy.pl/konkurs-na-dzien-mamy-indesit. Znajdą się na niej wszelkie istotne informacje dotyczące akcji, a także formularz zgłoszeniowy, za pośrednictwem którego przesyłać można prace konkursowe. Chętni do zgarnięcia atrakcyjnych i smacznych nagród mogą udostępnić tam swoje zdjęcie wraz z nazwą autorskiego deseru. Strona służyć będzie także za źródło inspiracji dla domowych cukierników, chcących sprawić mamie słodką niespodziankę z okazji jej święta. Zawierać będzie też wskazówki dotyczące rozwiązań ułatwiających prace domowe. Akcja wspierana jest na kanałach social media marki Delecta.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.