Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Na rynku debiutuje piwo Pilsvar Marcowe

To nowość od Browaru Pilsweizer.

Dla Browaru Pilsweizer jest to powrót do korzeni, ponieważ piwo tego gatunku było jednym ze znaków firmowych piwowara Franciszka Paschka w czasach pierwszej świetności tego browaru w XIX wieku. 

Piwo marcowe produkowane jest w pierwszych tygodniach wiosny, głównie w marcu, z ostatnich zapasów zmagazynowanego, zeszłorocznego słodu.

Przygotowane przez Browar Pilsweizer piwo Pilsvar Marcowe jest piwem dolnej fermentacji, złożonym ze słodów wiedeńskiego, monachijskiego, caramunich i pilzneńskiego oraz z czeskiego chmielu Saaz; długo leżakowane, charakteryzuje się ekstraktem 13blg, i zawartością alkoholu na poziomie ok. 6%.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.