Lublin Plaza z konkursem o podróżach

Galeria Lublin Plaza zaprasza do konkursu "Moda na podróże". Dla tych, którzy od 13 do 25 maja dokonają tu zakupów, do wygrania będą gadżety podróżne, karty podarunkowe oraz zestawy walizek. Będzie można również wygrać vouchery do wykorzystania w biurach podróży znajdujących się na terenie centrum.

Wszyscy klienci, którzy dokonają w centrum handlowym zakupów za minimum 150 zł (na maksymalnie dwóch paragonach) będą mogli wziąć udział w konkursie – specjalnej grze na tablecie, która polega na zdobyciu jak największej liczby spadających walizek w określonym czasie. Każdego dnia 20 osób, które uzbiera najwięcej walizek, otrzyma karty podarunkowe o wartości 50 zł do perfumerii Sephora i Douglas, jak też TK Maxx, Reserved lub Empiku. Co więcej, uczestnik z najlepszym wynikiem danego dnia wygra dodatkowo zestaw markowych walizek. Raz w tygodniu najlepszych uczestników nagrodzimy voucherami do biur podróży o wartości 5000 zł, 3000 zł lub 1000 zł.

Co więcej, codziennie pierwszych 100 osób, które zgłoszą się do specjalnego Punktu Obsługi Konkursu otrzyma praktyczny gadżet wakacyjny − dmuchaną poduszkę podróżną.

W Lublin Plaza znajduje się 100 sklepów i punktów usługowo-handlowych, 8-salowe kino Cinema City oraz fitness klub CityFit otwarty 24h/7. W Lublin Plaza obecne są takie marki jak Deni Cler, Tous, Pandora, Kazar, TK Maxx, H&M, CCC, Reserved, Sinsay, Sephora i Douglas. Lublin Plaza dysponuje dwupoziomowym parkingiem, ze specjalnie wyodrębnioną strefą udogodnień dla rodzin oraz osób niepełnosprawnych.

Centrum handlowe Lublin Plaza należy do grupy kapitałowej Klépierre, która jest właścicielem dużych obiektów handlowych w 16 krajach Europy. W Polsce ma 6 centrów handlowo-rozrywkowych: Sadyba Best Mall w Warszawie, Poznań Plaza, Lublin Plaza, Ruda Śląska Plaza, Sosnowiec Plaza oraz Rybnik Plaza.

 

 

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.