Sentymentalne smaki lat 90. w Aldim

W ramach akcji w sklepach sieci dostępne są wyselekcjonowane kultowe produkty z tamtego okresu, w tym gumy Turbo, w której zamieszczane są ilustracje samochodów kolekcjonowane niegdyś przez najmłodszych.

W specjalnie przygotowanej ofercie Aldi znajduje się ponad 30 produktów - zarówno spożywczych jak i chemicznych.

Są wśród nich m.in.: proszek Dosia, płyn Ludwik, szare mydło, mleko w proszku, piwo jasne, paprykarz szczeciński, cukierki kukułka, cukierki krówka, chałwa, blok warszawski, oranżada Bolek i Lolek czy oblaty śląskie.

Najwięcej emocji budzi jednak ponowne pojawienie się gumy Turbo, w której zamieszczane są ilustracje samochodów kolekcjonowane niegdyś przez najmłodszych.

- Odwołując się do sentymentu i pozytywnych skojarzeń z latami 90. chcieliśmy przypomnieć klientom kultowe smaki i zebrać je w jednym miejscu. Pomimo upływu czasu te produkty gwarantują wysoką jakość i wciąż cieszą się sporą popularnością - mówi Agata Biernacka z biura prasowego Aldi Polska.

Oferta ważna jest od 6 maja do wyczerpania zapasów.

Joanna Hamdan 13849 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.