Salon Tchibo otwiera się w Designer Outlet Gdańsk

Nowy sklep zajmie w centrum powierzchnię prawie 300 mkw.

Otwarcie outletu Tchibo w Designer Outlet Gdańsk nastąpi 11 maja. Niemal 300-m salon zlokalizowany będzie tuż przy wejściu do centrum, w bezpośrednim sąsiedztwie sklepu Nike. Oprócz możliwości zakupienia produktów z tematycznych kolekcji w nowym salonie będzie można także zakupić kawę, jak i skorzystać z baru kawowego.

Z okazji otwarcia sklep przygotował specjalne, dodatkowe rabaty. W dniach 11-15 maja obowiązywać będzie promocja: dodatkowe -20% od ceny outlet na wszystkie produkty oraz -50% na ekspresy do kawy Cafissimo.

- Sklepy Tchibo cieszą się dużą popularnością. Wysokiej jakości produkty oraz możliwość zrobienia zakupów w przyjemnej atmosferze – w tym przypadku umilonej dodatkowo aromatem kawy – to właśnie to, co chcemy oferować naszym klientom. Dlatego też outlet Tchibo idealnie wpisuje się w charakter Designer Outlet i jesteśmy pewni, że przypadnie do gustu odwiedzającym nasze centrum – mówi Katarzyna Czapran, marketing manager z Designer Outlet Gdańsk

Tchibo swój pierwszy sklep w Polsce otworzyło we wrześniu 2005 Tchibo. Obecnie sieć liczy już 57 salonów, w tym trzy typu outlet, trzy pop-upy oraz dwie Wyspy Cafissimo z produktami systemu Cafissimo.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.