Rabat spotyka się pod Tatrami

Na 14 czerwca br. zaplanowano targi centralne sieci Rabat. Odbędą one się w hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA w Zakopanem.

Organizator przewiduje uczestnictwo prawie 700 gości. – Wybraliśmy w tym roku równie magiczne miejsce co dotychczas. Podczas tegorocznej edycji przepięknym widokiem przywitają nas polskie Tatry i cudowna gościnność górali oraz perfekcyjna obsługa hotelu Nosalowy Dwór Resort & SPA – usłyszeliśmy w centrali sieci.

Hasłem przewodnim wydarzenia jest: "Biznes, Zakupy, Relaks". Jak co roku na franczyzobiorców czekać będą specjalnie przygotowane promocje i pakiety rabatowe. Spotkanie to także okazja do nawiązania nowych kontaktów i zawarcia umów.

– W związku z ekspansją w nowe regiony, z każdym rokiem rośnie liczba uczestników targów. To doskonale świadczy o tym, że przyjęty przez nas model biznesowy i logika rozwojowa mają słuszny kierunek – wyjaśniają zarządzający siecią, którzy zapowiadają, że jeszcze w tym roku planują, aby Rabat stał się siecią ogólnopolską.

Ubiegłoroczne targi centralne sieci Rabat odbyły się 15 czerwca w Wiśle. Goszczono blisko 600 osób, czyli około 15% więcej niż rok wcześniej. Sala targowa o powierzchni 1800 mkw. pozwoliła na prezentację prawie 70 wystawców. Na stoiskach można było m.in. zagrać na symulatorze Formuły 1, kosztować różnorodnych produktów przygotowanych na degustacjach, wygrać vouchery na weekendowy wypoczynek w MS PRO Apartamenty w Kołobrzegu z nielimitowanym dostępem do strefy fitness & spa. Spotkanie w Wiśle było szczególne z racji nowego większościowego udziałowca sieci. W ub.r. roku GK Specjał kupił szyld Rabat od PGD. Na koniec 2018 r. Rabat zrzeszał 1302 sklepów.

Miesięcznik „Handel” oraz portal handelextra.pl patronują tegorocznym targom w Zakopanem.

Katarzyna Pierzchała 3493 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.