Mobilne terminale mPos

Dla przedsiębiorczych.

Santander Bank Polska wprowadził do oferty kieszonkowe, mobilne terminale mPos, umożliwiające przedsiębiorcom przyjmowanie transakcji bezgotówkowych wszystkimi rodzajami kart płatniczych.

mPos to rozwiązanie dla firm prowadzących działalność w ruchu. Dzięki integracji ze smartfonem lub tabletem klient może przyjmować płatności w dowolnym miejscu i zdalnie zarządzać swoją firmą. Ponadto, decydując się na terminal mobilny w Programie Polska Bezgotówkowa w Santander Bank Polska, przedsiębiorca otrzymuje go za 0 zł na własność.

Podstawową zaletą mPos jest jego mobilność oraz małe, kieszonkowe rozmiary. W przeciwieństwie do tradycyjnych terminali, urządzenie nie musi być przypisane do jednego miejsca i na stałe połączone z internetem stacjonarnym. Nie wymaga również stałego podłączenia do zasilacza. Aby z niego korzystać, wystarczy skonfigurować mPos z tabletem czy smartfonem z dostępem do sieci.

mPos umożliwia przyjmowanie płatności wykonywanych wszystkimi rodzajami kart płatniczych, w tym transakcji bez fizycznego użycia karty, transakcji zbliżeniowych oraz wykonywanych innowacyjnymi rozwiązaniami, takimi jak Google Pay i Apple Pay.

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.