Wygraj wyprawę do Energylandii

6 maja wystartował konkurs dla dzieci w wieku do lat 14, organizowany przez Czas na Herbatę i Fundację Przylądek Nadziei.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać projekt opakowania herbaty „Przylądek Nadziei”. Praca wykonana w dowolnej technice powinna zmieścić się na siatce opakowania, wydrukowanej na stronie w formacie A4. Inspiracją do tworzenia ma być słowo: radość.

Zwycięska praca zostanie wykorzystana jako oprawa graficzna opakowania herbaty „Przylądek Nadziei” i trafi do oferty Czas na Herbatę. Z każdego sprzedanego kilograma tej kompozycji, 50 zł przekazane zostanie na konto Fundacji.

W konkursie mogą wziąć udział dzieci do lat 14 włącznie. Sześcioro finalistów, których prace przejdą wstępną weryfikację, otrzyma walizkę plastyka, czyli zestaw akcesoriów niezbędnych do pracy każdemu młodemu artyście. Wyłonienie autora najweselszej ilustracji umożliwi sonda, zamieszczona 7 czerwca na profilu FB Fundacji. Nagrodą główną będzie 2-dniowy bilet wstępu do Energylandii dla zwycięzcy i opiekuna, do zrealizowania w wybranym terminie.

Zdjęcie pracy konkursowej oraz podpisane zgody należy wysłać do dnia 31 maja. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 18 czerwca, a zwycięska praca już we wrześniu pojawi się na opakowaniach produktów marki Czas na Herbatę.

Szczegóły na www.naratunek.org/herbacianykonkurs.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.