Biedronka w Galerii Młociny

Już 23 maja długo wyczekiwana destynacja handlowa w stolicy powita pierwszych gości. Do otwarcia szykuje się też Biedronka, która w powstającym na Bielanach obiekcie uruchomi swój sklep. Jeden z największych w Warszawie.

Na zdjęciu: Biedronka w zabytkowym budynku Centralnego Domu Towarowego, znanego jako DH Smyk w Warszawie

Sieć ma udostępnić mieszkańcom Młocin i okolic najnowocześniejszą Biedronkę w stolicy, a zarazem jedną z największych - z salą sprzedaży o powierzchni blisko 800 mkw. (z zapleczem łącznie ok. 1100 m2). Będzie to też szósty sklep tej sieci w Warszawie wyposażony w specjalne stoisko mięsno-wędliniarskie, które wzbogaci ofertę wędlin paczkowanych.

Biedronka testuje oddzielne lady mięsno-wędliniarskie od jesieni 2018 r. Nowe rozwiązanie sieć wprowadziła wówczas w kilkunastu sklepach na terenie różnych miast i od tego tych właśnie testów zależeć miało dalsze wdrażanie go w pozostałych placówkach. Pomysł chwycił, a lady stały się popularne wśród klientów.

- Na otwarcie placówki w Galerii Młociny przygotowujemy wyjątkowe atrakcje dla naszych klientów - mówi Jan Kołodyński, młodszy menedżer ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska. - Chcemy im zrobić niespodziankę, dlatego na razie nie podamy jeszcze szczegółów. Już dziś jednak zapraszamy okolicznych mieszkańców na 23 maja do naszego nowego sklepu na Młocinach - podkreśla.

Sklep będzie czynny od poniedziałku do czwartku w godzinach 7:00-22:00, w piątki i soboty 7:00-23:00, a w niedziele handlowe 7:00-20:00”.

Galeria Młociny to 225 tys. mkw. powierzchni całkowitej, 82 tys. mkw. powierzchni najmu, z czego 76 tys. mkw. przeznaczonych na handel oraz gastronomię, 6 tys. mkw. powierzchni biurowej, ponad 200 sklepów, w tym kilkadziesiąt lokali z jedzeniem, największe w Polsce, ponad siedmiometrowe witryny sklepowe, 10-ekranowy nowoczesny multipleks z komfortowymi, rozkładanymi fotelami, 200 mkw. parkiet i przestrzeń sceniczna, 2,5 tys. mkw. tarasu pełnego zieleni, 2 tys. miejsc parkingowych oraz 20 stanowisk do pracy w strefie co-workingowej. Będzie to więc jednej z największych obiektów rozrywkowo-handlowych w Warszawie. Otworzy się tu m.in. długo wyczekiwany Primark (odpowiednik polskiego Pepco), który w niskich cenach oferuje głównie tekstylia. Tym samym Polska dołączy do 11 krajów na całym świecie, gdzie znajdują się sklepy tej irlandzkiej marki należącej do Associated British Foods.

 

Ilona Mrozowska 3591 Artykuły

W „Handlu” od 2005 r. Blisko tematyki przemysłowej i producenckiej. Właścicielka białej kulki, czyli szynszyli o imieniu Tula.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.