Jula w Bydgoszczy

Sieć szwedzkich multimarketów otworzyła swój pierwszy sklep w tym mieście i jednocześnie 13. w Polsce.

W ofercie sklepu są nie tylko produkty przydatne podczas budowy, remontu i urządzania domu czy ogrodu, ale także asortyment niezbędny dla wszystkich, którzy cenią sobie aktywny tryb życia.

Pierwszy sklep w Bydgoszczy to jednocześnie setny multimarket sieci Jula, która poza rynkiem polskim działa także w Szwecji, skąd się wywodzi, oraz w Norwegii.

– Otwarcie setnego sklepu właśnie w Polsce cieszy szczególnie. Polska to duży rynek z dużym potencjałem rozwoju. Otwarcie setnego sklepu to powód do podwójnego świętowania, ponieważ Jula obchodzi w tym roku także czterdziestolecie działalności – mówi Joachim Frykberg, dyrektor generalny Jula. 

Bydgoska Jula znajduje się w Parku Handlowym Batory przy ul. Fabrycznej 1B. Multimarket mieści się na powierzchni 2361,30 mkw. z czego większość zajmuje część handlowa – 1947,88 mkw. W sklepie zatrudnienie znalazło 18 osób. Dzięki obecności punktu ratalnego, klienci sklepu mogą skorzystać z kredytu.

Sklep w Bydgoszczy to przykład multimarketu, oferującego swoim klientom 15 tys. artykułów do aktywnego spędzania czasu w domu, w ogrodzie oraz w plenerze, a także ułatwiających codzienne czynności. Jego idea opiera się na szerokiej ofercie, małej powierzchni handlowej, dobrej jakości produktów i ich atrakcyjnej cenie.

Otwarcie pierwszego multimarketu Jula w Bydgoszczy odbędzie się w czwartek po długim – 9 maja o godz. 12:00. W dniu otwarcia i w ciągu kolejnych tygodni na Bydgoszczan czekają wyjątkowe oferty i atrakcyjne promocje, a pierwszych 100 klientów, którzy pojawią się w markecie, otrzyma specjalne prezenty.

Joanna Hamdan 13855 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.