Nowa antena EAS od Checkpoint Systems

Checkpoint Systems przedstawił kompaktową, wydajną i w pełni konfigurowalną antenę RF EAS - S20.

Bazując na 50-letnim doświadczeniu i stałej współpracy ze sklepami oraz markami, Checkpoint Systems pracował nad dostosowaniem anteny EAS do nowych koncepcji sklepów. Rekonfiguracja komponentów elektroniki urządzenia pozwoliła zaoferować producentowi nowe opcje wzornictwa anteny.

Nowa generacja anteny EAS jest więc skierowana do sklepów, które kładą szczególny nacisk na projekt i wystrój swoich placówek oraz na pozytywne doświadczenia zakupowe konsumentów. S20 oferuje taką możliwość konfiguracji, która pozwala zastąpić tradycyjny wygląd „bramki” atrakcyjnym wizualnie designem.

Antena S20, charakteryzująca się smukłą i elegancką konstrukcją, może być uzupełniana niestandardowymi wykończeniami, teksturami i grafikami. Takie rozwiązanie pozwala precyzyjnie dopasować ją do wizerunku przestrzeni sklepowej. Umieszczone na urządzeniu wysokowydajne diody LED są dostępne w wielu opcjach kolorystycznych, co sprawia, że antena przyciąga uwagę klientów i może być ściśle dopasowana do wymogów wizualizacji graficznej marek.

S20 to rozwiązanie dedykowane m.in. sklepom odzieżowym, które chcą przyciągnąć do siebie klientów i zmaksymalizować przestrzeń handlową z szerokim wejściem. Antena może być wolnostojąca, montowana na ścianach lub na drzwiach i działa niezawodnie w pobliżu metalowych powierzchni. Oferowane przez producenta zdalne usługi serwisowe i raportowanie danych z anten umożliwiają stałe monitorowanie urządzeń przez inżynierów Checkpointa. Pozwala to szybko identyfikować problemy i trendy w czasie rzeczywistym, zapewniając efektywność i ciągłość działania. Nowa S20 jest już dostępna.

 - Obecnie coraz trudniej znaleźć „tradycyjność” w handlu detalicznym. Sklepy stają przed wyzwaniem, które polega na przyciągnięciu oraz zatrzymaniu klientów na dłużej – mówi Simon Edgar, dyrektor ds. zarządzania produktami EAS w Checkpoint Systems. - Wprowadzając do oferty nową antenę, odpowiadamy na potrzeby sieci handlowych, które z jednej strony wymagają wysokiego poziomu ochrony towarów i przykładają jednocześnie dużą uwagę do estetyki wyposażenia, chcąc dopasować je do ogólnej wizji marki i koncepcji sklepu - wyjaśnia.

Firma Checkpoint, będąca częścią CCL Industries, jest jedynym dostawcą zintegrowanego rozwiązania RF/RFID dla sprzedawców. Firma dostarcza inteligentne rozwiązania, gwarantując przejrzystość i wydajność środowiska handlowego w dowolnym miejscu i czasie. Dzięki unikalnej ofercie oprogramowania, sprzętu, etykiet, tagów i połączonych rozwiązań chmurowych Checkpoint optymalizuje operacje dzięki danym na temat łańcucha dostaw i sklepów dostarczanym w czasie rzeczywistym, co gwarantuje zwiększone przychody i lepsze doświadczenie klienta.

Inteligentne rozwiązania Checkpoint oparte są o 50 lat doświadczenia w produkcji technologii radiowej, innowacyjnych rozwiązań zapobiegających kradzieżom i stratom, najlepszego oprogramowania, sprzętu RFID oraz kompleksowych rozwiązań do znakowania, zabezpieczania i monitorowania produktów od źródła do półki sklepowej.

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.