Makro Polska poszerza ofertę produktów ekologicznych

Sieć hurtowni Makro wprowadziła do sprzedaży nowe produkty marki Rioba - herbaty i syropy pochodzące z rolnictwa ekologicznego. W ofercie firmy znalazły się artykuły w kilku wariantach smakowych, stworzone z myślą o lokalach gastronomicznych.

Portfolio marki Rioba poszerzyło się o herbaty i syropy barmańskie ze znakiem bio. Certyfikacja gwarantuje, że asortyment został wytworzony z poszanowaniem środowiska naturalnego. W ofercie pojawiło się kilka rodzajów herbat pochodzących z rolnictwa ekologicznego: zielona parzona na kwiatach jaśminu, ziołowa rumiankowa z dodatkiem skórki cytryny, ziołowa z anyżem i miętą oraz zielona z trawą cytrynową i imbirem.

Asortyment sieci wzbogacił się także o syropy Bio Rioba. Produkty dostępne są w pięciu wariantach smakowych: trzcinowym, cytrynowym, karmelowym, truskawkowym i grenadina. Proces ich produkcji jest w pełni ekologiczny. W swoim składzie zawierają jedynie wodę, naturalny cukier trzcinowy, soki owocowe i aromaty.

Marka Rioba przeznaczona jest do użytku w kawiarniach, restauracjach, barach i innych lokalach gastronomicznych. Portfolio marki obejmuje wysokogatunkowe kawy, aromatyczne herbaty, syropy barmańskie, soki, akcesoria i dodatki, takie jak cukry, słodziki, ciasteczka oraz filiżanki i serwetki.

 

Katarzyna Pierzchała 5193 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.