Wawel nawiązał współpracę z Festiwalem Kolorów

Jako partner tytularny imprezy marka pojawi się we wszystkich miastach na trasie wydarzenia, organizując specjalne strefy ze słodyczami. Pierwsza impreza już 25 maja w Rzeszowie.

Pod koniec maja, już po raz 7, w trasę po Polsce rusza Festiwal Kolorów.

W tym roku wydarzenie odbędzie się pod nazwą Festiwal Kolorów by Wawel Fresh & Fruity, a cała trasa obejmie 15 miast.

Z tej okazji marka przygotowała wiele atrakcji, m.in. trampolinę i zapas kolorowych galaretek Fresh & Fruity, Krówki Mlecznej, Tofflairsów oraz Żelków jak Smok.

Każdemu wydarzeniu towarzyszyć będą koncerty. W tym roku na scenie Festiwalu Kolorów pojawi się m.in. PlanBe, Zeamsone, Tymkek, B.R.O, Kayah oraz wielu DJ-ów, a także lokalne zespoły.

Pierwsza impreza już 25 maja w Rzeszowie. Natomiast w trakcie wydarzenia w Krakowie – 2 czerwca – Wawel zapowiada niespodziankę i zaprasza na wspólne bicie Światowego Rekordu Guinnessa.

Szczegóły wkrótce na https://pl-pl.facebook.com/WawelSlodycze.

Joanna Hamdan 10783 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.