Sephora pod nowym adresem

Z końcem kwietnia główna siedziba firmy zmieniła lokalizację.

Nowe biuro spółki znajduje się w warszawskim kompleksie Business Garden, zlokalizowanym przy ul. Żwirki i Wigury 16c. Siedziba Sephora Polska o powierzchni prawie 2 100 mkw., znajduje się na pierwszym piętrze.

- Zmiana siedziby spółki odbywa się w roku, w którym świętujemy nasze 20 urodziny w Polsce. Zrealizowaliśmy ją przede wszystkim z myślą o naszych pracownikach i ich komforcie codziennej pracy - mówi Katarzyna Bielecka, dyrektor generalna Sephora Polska.

- Do dyspozycji pracowników oddaliśmy powierzchnię znacząco większą od poprzedniej, a na niej komfortowo zaprojektowane i wyposażone miejsca pracy, 11 sal konferencyjnych i 6 tzw. focus room-ów czyli pokoi do pracy w małych grupach. Nowością jest też relaksacyjna strefa chillout, w projektowaniu której brali udział nasi pracownicy. Mamy nadzieję, że w nowym biurze praca w Sephora Polska stanie się jeszcze bardziej twórcza i satysfakcjonująca - dodaje.

Sephora powstała w 1969 r. we Francji. Obecnie ma ponad 2000 punktów sprzedaży w 33 krajach. W Polsce obecna jest od 1999 r., ma u nas 94 perfumerie w największych miastach.

Joanna Hamdan 14024 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.