Lody marzeń w CH Arkadia

Nowy koncept lodziarni - pod nazwą Ice Dream - zadebiutował właśnie w warszawskim CH Arkadia.

W kwietniu w Centrum Handlowym Arkadia rozpoczęła działalność pierwsza w Warszawie self service gelateria - Ice Dream.

To miejsce, w którym każdy może samodzielnie skomponować swój ulubiony deser, łącząc różne smaki włoskich lodów z kolorowymi dodatkami. Płaci się w zależności od tego, ile waży ostateczna porcja.

- Składniki, z których wytwarzamy nasze lody trudno znaleźć w Polsce, dlatego lwią część sprowadzamy bezpośrednio z Włoch. Dzięki temu możemy zaoferować całą paletę niespotykanych smaków i kolorów. W Ice Dream można wybierać zarówno spośród smaków tradycyjnych i dobrze znanych, ale też bardziej egzotycznych, takich jak: vege mango, banan czy zielona herbata. Jest też czarna wanilia, niebieskie migdały, a nawet… wata cukrowa i tęczowy jednorożec – tłumaczy Jakub Szeliga, pomysłodawca konceptu.
 
Ponadto Ice Dream nawiązał współpracę ze zlokalizowaną w Arkadii Salą Zabaw Fikołki. W maju i czerwcu dzieci obchodzące urodziny w Fikołkach oraz całe rodziny mogą liczyć na upominek od lodziarni, którym są vouchery na lody według ich własnej koncepcji.

Lodziarnia otwarta jest od poniedziałku do czwartku w godzinach 10:00-20:00, w piątki i soboty 9:00-23:00, a także w każdą niedzielę, również w niedziele niehandlowe, między godziną 10:00 a 21:00. Lodziarnia Ice Dream znajduje się na I piętrze CH Arkadia przy al. Jana Pawła II 82 w Warszawie. Punkt ma formę wyspy, która znajduje się na środku strefy foodcourt.

To na razie jedyny tego typu punkt w Polsce. W planach właściciele mają jednak otwieranie kolejnych.

Joanna Hamdan 13676 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.