Kibicować można z Visą, Żabką i Freshmarketem

Z okazji zbliżających się Mistrzostw Świata Kobiet FIFA we Francji, w sklepach sieci ruszyła loteria i promocja konsumencka.

Na uczestników loterii Visa czeka 5 dwuosobowych pakietów wyjazdowych na finał Mistrzostw Świata Kobiet FIFA, który odbędzie się 7 lipca w Lyonie we Francji. Szczęśliwi zwycięzcy zobaczą na żywo mecz finałowy turnieju, spędzą dwie noce w hotelu oraz otrzymają od Visa karty przedpłacone o wartości 200 euro. Na uczestników loterii czekają także tysiące innych nagród: piłki adidas, butelki termiczne oraz torby-worki.

Aby wziąć udział w loterii i promocji konsumenckiej należy zapłacić z Visa za zakupy w jednym ze sklepów Żabka lub Freshmarket na terenie całej Polski. Następnie trzeba zarejestrować transakcję na stronie internetowej akcji: visa.pl/promocja. Do tego wystarczy wydruk z terminala otrzymany w sklepie. Dodatkowo, każdy uczestnik promocji otrzyma kupon upoważniający do zakupu puszki napoju Coca-Cola, Coca-Cola Zero Cukru, Coca-Cola Lime, Fanta, Sprite lub loda w promocyjnej cenie 1 zł.

Trwająca cztery tygodnie loteria oraz promocja konsumencka Visa wspierane są działaniami reklamowymi, które obejmują ogólnopolską kampanię w internecie (w tym na portalach społecznościowych), kampanię w największych stacjach radiowych oraz materiały POS w punktach sprzedaży Żabka i Freshmarket zlokalizowanych na terenie całego kraju.

Nagrody w ramach loterii oraz promocji konsumenckiej będzie można wygrywać do 7 maja.

Szczegóły na: visa.pl/promocja oraz zabka.pl/visa.

Joanna Hamdan 10158 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.

} }