Nowy szef zaopatrzenia w Grupie Maxima

Został nim Gintaras Jasinskas.

Zastąpił na tym stanowisku Tomasa Palevičiusa, który planuje rozpocząć karierę poza firmą. Przed dołączeniem do Maxima International Sourcing Gintaras Jasinskas był odpowiedzialny za projekty komercyjne Grupy Maxima w Polsce i Bułgarii.

Nowy szef zaopatrzenia będzie kierował spółką Maxima International Sourcing, która świadczy usługi agencyjne dla sieci detalicznych Grupy Maxima w krajach bałtyckich, Polsce i Bułgarii, rozwija marki własne i angażuje się w handel hurtowy. Gintras Jasinskas będzie także dalej dyrektorem generalnym polskiej jednostki zaopatrzeniowej, która powstała w marcu tego roku.

- W obecnej fazie wzrostu Grupy Maxima handel jest podstawą naszej działalności. Gintaras Jasinskas jest prawdziwym profesjonalistą w tej dziedzinie. Jego wieloletnie doświadczenie w sektorze detalicznym będzie bardzo ważne dla wzmocnienia Maxima International Sourcing i dalszego rozwoju jej działalności - skomentował nominację Justas Riauba, prezes zarządu i dyrektor naczelny Grupy Maxima.

Źródło: www.esmmagazine.com

Joanna Hamdan 13675 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.