Bio Family: już wszystkie nasze sklepy są całodobowe

Wszystkie supermarkety Bio Family działają już w modelu całodobowym i samoobsługowym z aplikacją Bio Family - poinformował operator. Ostatnim sklepem, który został dziś włączony do tego systemu, jest placówka Bio Family Wrocław przy ul. Romana Dmowskiego.

Jak się dowiedział portal handelextra.pl model całodobowy i samoobsługowy będzie już standardem wdrażanym w każdym kolejnym nowo otwieranym supermarkecie Bio Family. Obecnie sieć jest w trakcie prac aranżacyjnych w nowej lokalizacji, która zostanie otwarta 18 maja w Poznaniu ul. Olsztyńskiej. Jego otwarcie zapowiadaliśmy Bio Family tutaj.

Innowacyjność sieci polega na możliwości robienia zakupów w „normalnych” godzinach otwarcia supermarketu, a poza nimi, czyli nad ranem, w nocy, każde święto i niedziele wolne od handlu. Drzwi do supermarketu klient może bowiem otwierać samemu za pomocą aplikacji dostępnej za darmo w App Store i Google Play. Szerzej o tym rozwiązaniu w majowym wydaniu miesięcznika „Handel”.

Bio Family to polska sieć najzdrowszych supermarketów w Polsce. Pierwszy supermarket Bio Family powstawał w listopadzie 2017 r. w Poznaniu, kolejne w Swarzędzu, we Wrocławiu i Konstancinie-Jeziornie pod Warszawą. Sklepy wyróżnia posiadanie tylko certyfikowanej żywności bio, a także kosmetyków i środków czystości.

Katarzyna Pierzchała 5106 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.