Payback i eSky razem

Do Payback dołączyła platforma www.esky.pl, na której można znaleźć atrakcyjne oferty biletów lotniczych, noclegów oraz dodatkowych usług ułatwiających podróżowanie. Za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na www.esky.pl na konto uczestników Programu Payback trafia 1 punkt.

Firmy oferujące usługi dla podróżujących są bardzo ważną częścią Paybacka od początku obecności programu w Polsce - Lot oraz Fly.pl są współpracują z firmą od 2009 r.

- Obecnie współpracujemy już z kilkunastoma markami związanymi z branżą turystyczną i bardzo cieszymy się, że do ich grona dołączył eSky – mówi Marcin Pilarski, dyrektor zarządzający Payback Polska.

Współpraca eSky i Payback ma pozwolić obu firmom jeszcze szybciej rozwijać się w obszarze turystyki. Klienci otrzymają możliwość zbierania punktów w Payback, które następnie będą mogli wykorzystać na realizację innych potrzeb, nie tylko tych związanych z podróżowaniem.

Według standardowego przelicznika, za każde 2 zł wydane na zakup biletów lotniczych na www.esky.pl na konto uczestników Programu Payback trafia 1 punkt. Warunkiem jest zalogowanie się do platformy przez stronę Payback.pl przed dokonaniem transakcji. Dodatkowe punkty można otrzymać w ramach akcji specjalnych oraz korzystając z eKuponów. Obecnie, przy zakupie biletów za minimum 399 zł, zyskać można 500 punktów promocyjnych.

W najbliższym czasie planowana jest kampania „Podróżuj z Payback”, podczas której konsumenci będą dodatkowo nagradzani za skorzystanie z wybranych ofert partnerów z kategorii „Turystyka”, w tym eSky.