Kup Pepsi i odbierz zniżkę na PizzaPortal.pl

Pod zakrętkami wybranych napojów marki znajdują się kody promocyjne, które uprawniają do zniżki o wartości 5 zł na ofertę dań zamawianych w serwisie.

Aby otrzymać zniżkę na jedzenie z serwisu PizzaPortal.pl, wystarczy zakupić jeden z produktów objętych promocją: Pepsi, Pepsi bez kalorii (Max), Pepsi Lime, Pepsi Wild Cherry, Pepsi Ginger, Mirinda Orange, Mirinda Lemon, 7UP, 7UP Lemon Lemon Original, 7UP Lemon Lemon Grapefruit, Mountain Dew oraz Mountain Dew No Calories firmy Pepsi-Cola General Bottlers Poland w butelkach plastikowych z aktualnym oznaczeniem promocyjnym w postaci zakrętki i kodem umieszczonym na wewnętrznej stronie.

Kody promocyjne spod zakrętek napojów można wymieniać od 1 maja do 31 lipca. Wystarczy wejść na PizzaPortal.pl – platformę do zamawiania jedzenia lub skorzystać z jej wersji w aplikacji mobilnej dostępnej w serwisach App Store i Google Play.

Kod należy wpisać w pole „Mam kupon rabatowy” i dokonać płatności online, zgodnie z warunkami i zasadami zamówień w serwisie. Zamawiający otrzymują zniżkę o wartości 5 zł od ceny regularnej na ofertę jedzenia na PizzaPortal.pl przy zamówieniu za minimum 20 zł, wyłączając koszty napojów. W wybranych restauracjach minimalny próg zakupowy może być wyższy.

Promocja konsumencka będzie wspierana działaniami komunikacyjnymi. Obejmą one kampanię reklamową w telewizji, internecie i mediach społecznościowych oraz dedykowane materiały POS w punktach sprzedaży.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.