18. urodziny E. Leclerc w Rzeszowie

Rzeszowski sklep E.Lecrerc świętuje 18. urodziny. Z okazji jubileuszu przygotował dwuetapowy konkurs. Nagrodami głównymi w jego finałowej części jest 18 bonów zakupowych, każdy o wartości 500 zł. Łączna pula nagród to ponad 30 tys. zł. Akcja trwa od 26 kwietnia do 17 maja 2019 r.

Jak co roku, rzeszowski E.Leclerc przygotował urodzinową kampanię dla swoich klientów. Tegoroczny jubileusz jest szczególny, bo sklep świętuje pełnoletniość. Z tej okazji przygotowano dwuetapowy konkurs, w którym może wziąć udział każdy posiadający Kartę Stałego Klienta. Po zrobieniu dowolnych zakupów lub zakupie produktów specjalnych za minimum 50 zł, kupujący otrzyma określoną liczbę naklejek. Kiedy zbierze ich 6, zostanie uprawniony do wzięcia udziału w grze sprawnościowej, polegającej na rzucie piłeczką w jedno z pól znajdujących się na specjalnej planszy.

Już na tym etapie uczestnik urodzinowego konkursu może zostać nagrodzony bonem zakupowym o wartości 10, 20 lub 30 zł. Po zakończeniu tego etapu konkursu, klient staje do kolejnego, w którym należy rozwiązać urodzinową krzyżówkę, nawiązującą do obecności sklepu w mieście i odpowiedzieć na ukryte w niej pytanie. 18 klientów, których odpowiedzi okażą się najciekawsze, E.Leclerc nagrodzi bonami o wartości 500 zł. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 18 maja o godzinie 14.00 w E.Leclerc Rzeszów.

Sieć E.Leclerc działa w Polsce od 1995 r. To Grupa niezależnych przedsiębiorców, którzy w sposób autonomiczny zarządzają własnymi firmami i współpracują z regionalnymi producentami. Kluczowym momentem dla rozwoju E.Leclerc w Polsce był rok 2010 i przejęcie od grupy Rewe sklepów Billa Polska, w celu stworzenia niezależnych spółek dystrybucyjnych.

Obecnie E.Leclerc zatrudnia ponad 5000 pracowników w 47 sklepach znajdujących się w 42 miastach na terenie 15 województw. W roku 2018 E.Leclerc osiągnął obroty w wysokości 2,91 mld zł.

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.