Leroy Merlin w Jabłonnie już otwarty

W piątek 26 kwietnia w podwarszawskiej Jabłonnie zaczął działać 63. sklep sieci Leroy Merlin. Pierwsi klienci mogli skorzystać z szerokiej gamy usługowej sklepu już od godziny 6:30.

Nowy sklep Leroy Merlin zlokalizowany jest przy uli Akademijnej. Na 12,5 tys. mkw. powierzchni handlowej sklepu znajduje się 13 działów handlowych, z ponad 40 tysiącami produktów.

Głównym wyróżnikiem sklepu jest szeroka gama usług projektowych. Klienci znajdą tu usługi krawieckie oraz inspiracyjną strefę aranżacji łazienkowych i kuchennych, w której projektanci Leroy Merlin pomogą im urządzić dom.

Sklep wyróżnia się również ofertą specjalną dostosowaną do potrzeb fachowców, wielbicieli żeglarstwa oraz licznych punktów hotelarsko – rekreacyjnych w okolicy Jabłonny.

Dodatkowo w placówce dostępna jest usługa oprawy obrazów, punkt mieszania farb, warsztat stolarski czy punkt dorabiania kluczy. W ofercie sklepu znalazły się również usługi montażowe zakupionych produktów. Ułatwieniem dla klientów działu budowlanego jest bezpośredni wjazd na plac materiałów budowlanych, skąd będą mogli załadować towar do swoich samochodów. Niezależnie od gabarytów zakupionych towarów, Leroy Merlin Jabłonna oferuje także usługę dostawy pod dowolnie wskazany adres. W sklepie zatrudnienie znalazło 160 osób.

- Tworząc ofertę nowego Leroy Merlin wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców. Stworzyliśmy miejsce, w którym będzie można realizować pasje oraz marzenia związane z domem i ogrodem, a przy okazji miło spędzić czas. Nie zabrakło tu również przestrzeni dla majsterkowiczów, wielbicieli dekorowania czy uprawiania ogrodów – komentuje Ewa Wesołowska, dyrektor Leroy Merlin Jabłonna.

 Do dyspozycji klientów market oddaje parking z 450 miejscami postojowymi. Na terenie sklepu wszyscy klienci mogą korzystać z bezpłatnej sieci WiFi.

Sklep Leroy Merlin Jabłonna otwarty będzie siedem dni w tygodniu: od poniedziałku do soboty w godzinach 6:30 – 21.00, w niedziele handlowe w godzinach 9.00 – 20.00.

 

Katarzyna Pierzchała 5109 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.