Bio Family otwiera kolejny supermarket

Bio Family Supermarket rozwija sieć o kolejną lokalizację. Piąty supermarket zostanie otwarty 18 maja w Poznaniu przy ul. Olsztyńskiej.

Nowy Bio Family w Poznaniu również będzie działał w standardzie całodobowym i bezobsługowym.

Klienci zrobią zakupy w standardowych godzinach otwarcia supermarketu, a poza tymi godzinami będzie można korzystać z możliwości zakupów nad ranem, w nocy, każde święto i wszystkie niedziele wolne od handlu.

Drzwi do supermarketu można otwierać samemu za pomocą aplikacji dostępnej za darmo w App Store i Google Play.

Bio Family to polska sieć ekologicznych supermarketów w Polsce. Pierwszy jej supermarket powstawał w listopadzie 2017 r. w Poznaniu, kolejne w Swarzędzu, we Wrocławiu i Konstancinie-Jeziornej pod Warszawą. To, co wyróżnia supermarkety Bio Family, to sprzedaż tylko certyfikowanej żywności bio, kosmetyków i środków czystości.

Wśród sześciu tysięcy certyfikowanych produktów bio są m.in. świeże mięso i wędliny, sery i nabiały, owoce i warzywa, produkty bezglutenowe, bez laktozy, wegańskie, kosmetyki dla dorosłych, niemowląt i dzieci (szampony, odżywki, farby do włosów, balsamy do ciała, płyny pod prysznic, mydła, kremy do twarzy) oraz środki czystości - płyny do mycia, papier i ręczniki papierowe, do zmywarki, do podłóg, płyny i proszki do prania i płukania.

Więcej o sieci Bio Family przeczytasz w majowym wydaniu miesięcznika „Handel”.

 

 

 

Katarzyna Pierzchała 5103 Artykuły

W „Handlu” od 2004 r. Europę przemierza dla przyjemności, Polskę w poszukiwaniu sklepów wartych uwagi. Zgłębia handel od podszewki. Puzzlomaniaczka.