Dan Cake wzmacnia zespół

W związku z planowaną rozbudową mocy produkcyjnych do spółki dołączył Kamil Piątkowski, który objął stanowisko szefa działu produkcji.

Kamil Piątkowski ma dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w pracy w polskich i zagranicznych fabrykach.

Pracował m.in. w takich firmach jak: P.P. Hellena, McCain Poland, Colgate-Palmolive Manufacturing Poland, w których odpowiadał m.in. za procesy produkcyjne oraz ich optymalizację.

Od 2013 r. zatrudniony był w firmie Aryzta/ FSB Piekarnie, w której sprawował funkcje m.in. szefa zakładów w Strzegomiu oraz Michałowie-Reginowie.

W Dan Cake będzie odpowiedzialny za całość procesu produkcyjnego spółki, w tym optymalizację produkcji.

- Dan Cake to bardzo silna organizacja, która planuje dalszą rozbudowę swoich mocy produkcyjnych. Zarządzanie produkcją jednego z czołowych graczy na rynku polskim jest dużym wyzwaniem dla osoby zajmującej się tym zawodowo. Jestem przekonany, że moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobyte m.in. w międzynarodowych organizacjach, jak i wykształcenie, będą mocnym wsparciem w mojej codziennej pracy – powiedział Kamil Piątkowski, szef działu Dan Cake.

Dan Cake Polonia to jeden z czołowych producentów w branży piekarniczo-cukierniczej oraz lider w sektorze pakowanych produktów piekarniczo-cukierniczych. Od 2004 r. jest częścią międzynarodowej grupy, która ma swoje zakłady produkcyjne w Danii, Niemczech, Szwecji, Norwegii, Polsce oraz w Bangladeszu.

Obecnie, gama wyrobów oferowanych przez Dan Cake na rynku polskim obejmuje około 70 artykułów, w szczególności: chleby tostowe, bułki do hamburgerów i hot dogów, bułeczki mleczne, ciasta (m.in. rolady, babki, keksy, słodkie przekąski takie jak muffinki, babeczki, rogaliki) oraz półprodukty (spody tortowe, gofry, tartaletki).

Joanna Hamdan 13666 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.