Auchan świętuje 23. urodziny

Z tej okazji sieć przygotowała promocje: "Drugi za 1 grosz", "WieloPaki", "Tańsze zakupy z Aplikacją Auchan, wyjątkowe bonusy z kartą lojalnościową Auchan “Skarbonka".

Ponadto co tydzień ukazywać się będzie nowa gazetka z produktami po jeszcze niższych cenach.

W każdym tygodniu maja dla klientów Auchan przygotowane będą promocyjne strefy m.in. strefa ogrodowa z szeroką ofertą kwiatów, akcesoriów i mebli ogrodowych, strefa tekstyliów marki InExterno, jak również oferta ekskluzywnych produktów włoskich, a dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka będą czekały liczne atrakcje i bogata oferta zabawek.  

Ponadto klienci, którzy zrobią zakupy w terminie od 2 do 11 maja będą mogli również wziąć udział w wielkiej loterii urodzinowej, w której do wygrania są m.in samochód, skutery, telewizory, miksery, aparaty fotograficzne, bony na rodzinne wakacje i wiele innych atrakcyjnych nagród.

Dodatkowo 10 i 11 maja w sklepach Auchan będzie można zarejestrować się do bazy potencjalnych dawców krwi DKMS.

Pełne informacje o urodzinowych atrakcjach można znaleźć w gazetkach produktowych w sklepach Auchan, na stronie www.auchan.pl, na Facebooku i Instagramie.

Joanna Hamdan 13693 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.