Pokazywane w serwisie treści mają charakter informacji o produktach dostępnych na rynku a nie ich reklamy w rozumieniu Ustawy o wychowaniu w trzeźwości (Dz. U. 2012 poz. 1356). Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i chcę zobaczyć pełną wersję artykułu.
Tak, pokaż artykuł Nie wyrażam zgody

Rum Mötorhead dotarł do Polski

jego oficjalna premiera odbędzie się w Warszawie podczas Show Rum Warsaw 2019.

To nie pierwszy trunek sygnowany nazwą zespołu Mötorhead. Wcześniej muzycy raczyli swoich fanów innymi autorskimi projektami - czerwonego i różowego wina z charakterystycznymi, ikonicznymi butelkami, wódki, piwa Bastards Lager czy whisky single malt Mötorhead XXXX.

Teraz do kolekcji alkoholi dołączyła nowa pozycja – Premium Dark Rum Mötorhead, który w opinii producenta ma być prawdziwą gratką dla koneserów luksusowych, wysokoprocentowych napojów.

Nowy alkohol od Motörhead to wysokiej jakości ciemny rum, produkowany na Dominikanie, dojrzewający metodą Solera (polegającą na mieszaniu destylatów młodszych ze starszymi) do 8 lat w beczkach po Bourbonie, co gwarantuje mu najwyższą jakość wśród tej klasy trunków. W efekcie powstał produkt, w którym wyczuwalne są nuty suszonych owoców, brązowego cukru, ciemnej czekolady czy wanilii, natomiast w smaku jest on bardzo przyjemny, lekko pikantny, ze słodką nutą wanilii, drewna dębowego, czekolady i orzechów.

Alkohol dotarł już do Polski, a jego oficjalna premiera nastąpi podczas zbliżającego się festiwalu Show Rum Warsaw, który odbędzie się 11 maja (sobota) w Centrum Praskim Koneser. Degustacja rumu przewidziana jest na stoisku firmy Tudor House (wyłączny dystrybutor na Polskę). Będzie on także dostępny w sklepie festiwalowym, w promocyjnej cenie pomniejszonej o VAT.

Produkt dostępny jest w butelce 0,7 l.

Joanna Hamdan 13699 Artykuły

Z redakcją „Handlu” związana od 1996 r. Na rynku FMCG nie umknie jej żadna nowość produktowa, kampania reklamowa ani akcja promocyjna. Pasjonatka podróży stopem.